Przeprowadziłam dziś (4 maja) wywiad z Milionowa Ja: Lubisz grać na MSP? M: Tak. Ja: A kiedykolwiek Ci się znudziło? M: Tak miałam 2 razy przerwy. Ja: długie były te przerwy? M: Ok. miesiąca. Ja: Za kimś wtedy najbardziej tęskniłaś? M: Za paroma osobami, ale miałam z nimi kontakt na asku. Ja: Masz swojego faworyta / idola? M: Nie. Moim zdaniem Milionowa jest bardzo miła xD
Ja już bawiłam się tak, znudziło mi się po 20 stronie. Zabawa na parę minut i na zabicie nudy xD Mam unikaty chyba... Zrobię wywiad z kimś, kogo wybrać? Kogoś z większym levelem.... Tak, Tak.... xD
Zmieniłam nazwę blogu jest lepsza nie uważacie xD kto potrzebuje pomocy w levelku na msp?? Ja wam pomogę jak tylko napiszecie na msp PRZYPOMINAM Mój login: &Dali&
piątek, 3 maja 2013
co tam??
fajne pomysły
czy nie??????
Jak się podoba??
Mi bardzo
Teraz to też będzie blog o modzie xD
Hey jestem Weronika na MSP nazywam się &Dali& stworzyłam ten blog z myślą o was. Więc na blogu będe : Mówić wam o MovieStar Będe prośić o pomoc dla was jak i wy możecie prość mnie o pomoc
Mój filmik praktycznie się udał tylko tu nie chce się dobrze wyświetlić
= > i = <