Przeprowadziłam dziś (4 maja) wywiad z Milionowa Ja: Lubisz grać na MSP? M: Tak. Ja: A kiedykolwiek Ci się znudziło? M: Tak miałam 2 razy przerwy. Ja: długie były te przerwy? M: Ok. miesiąca. Ja: Za kimś wtedy najbardziej tęskniłaś? M: Za paroma osobami, ale miałam z nimi kontakt na asku. Ja: Masz swojego faworyta / idola? M: Nie. Moim zdaniem Milionowa jest bardzo miła xD
Ja już bawiłam się tak, znudziło mi się po 20 stronie. Zabawa na parę minut i na zabicie nudy xD Mam unikaty chyba... Zrobię wywiad z kimś, kogo wybrać? Kogoś z większym levelem.... Tak, Tak.... xD