sobota, 4 maja 2013

Wywiad z Milionową

Przeprowadziłam dziś (4 maja) wywiad z 
                        Milionowa

Ja: Lubisz grać na MSP?
M: Tak.
Ja: A kiedykolwiek Ci się znudziło?
M: Tak miałam 2 razy przerwy.
Ja: długie były te przerwy?
M: Ok. miesiąca.
Ja: Za kimś wtedy najbardziej tęskniłaś?
M: Za paroma osobami, ale miałam z nimi kontakt na asku.
Ja: Masz swojego faworyta / idola?
M: Nie.

Moim zdaniem Milionowa jest bardzo miła xD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz