sobota, 4 maja 2013

Odbiorcy

Wracając do poprzedniego postu chcę dodać iż 
z Polski odbiorców jest - 70
z Niemiec - 24
ze Stanów Zjednoczonych - 16

Niezła oglądalność co nie... xD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz