sobota, 4 maja 2013
Odbiorcy
Wracając do poprzedniego postu chcę dodać iż
z Polski odbiorców jest - 70
z Niemiec - 24
ze Stanów Zjednoczonych - 16
Niezła oglądalność co nie... xD
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz