piątek, 3 maja 2013

Hey jestem Weronika na MSP nazywam się &Dali& stworzyłam ten blog z myślą o was.

Więc na blogu będe :
Mówić wam o MovieStar
Będe prośić o pomoc dla was jak i wy możecie prość mnie o pomoc


Mój filmik praktycznie się udał tylko tu nie chce się dobrze wyświetlić
= > i  =  <

2 komentarze: