Hey jestem Weronika na MSP nazywam się &Dali& stworzyłam ten blog z myślą o was. Więc na blogu będe : Mówić wam o MovieStar Będe prośić o pomoc dla was jak i wy możecie prość mnie o pomoc
Mój filmik praktycznie się udał tylko tu nie chce się dobrze wyświetlić
= > i = <
Coś ten filmik nie działa >-< xd
OdpowiedzUsuńwiem wiem niestety
OdpowiedzUsuń